banner461

Tatlarin Baraji ‘Mesire Alanı’nda Geri Sayım Başladı

Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin kasabasında, Tatlarin Baraji Mesire ve Piknik Alanında sona gelindi.

Tatlarin Baraji ‘Mesire Alanı’nda Geri Sayım Başladı
26 Nisan 2016 Salı 15:16

banner143
banner134
Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin kasabasında, projesi bu sene başında onaylanarak yapımına başlanılan Tatlarin Baraji Mesire ve Piknik Alanında sona gelindiği bildirildi.

Tatlarin Belediyesi tarafından, projelendirilerek yapım çalışmaları süren Tatlarin Baraji Mesire ve Piknik alanında sona gelindi.

Mesire alanındaki çalışmaları inceleyen Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman,“Çalışmalalrımızda artık sona geldik. Bu mesire alanımızı en kısa sürede halkımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Baraj manzaralı çok güzel bir mesire alanı olacak” dedi.

Başkan Adyaman, çalışmaların yüzde 90’a ulaştığını ifade ederek, Milletvekillerimizinde desteği ile yakın bir zamanda hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Konu hakkında www.fibhaber.com a açıklamalarda bulunan Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman, Tatlarin Baraji Mesire ve Piknik Alanı çalışmalarımızda artık sona geldik.
...İnşallah Çocuk Oyun Grubu, Spor Aletleri Ve Kamelyalarda Yerleştimi Hizmete Açılacak.Yaza kadar tamamlanması planlanan Tatlarin Baraji Mesire ve Piknik Alanı şimdiden Tüm Tatlarin Kasaba halkımıza hayırlı olsun dedi.

Başkan Adıyaman, bu önemli projemizin hayata geçirilmesinde emekleri geçen Nevşehir Milletvekillerimize teşekkür ediyorum dedi. Mesire alanı tamamlandığında Nevşehirliler için önemli bir altarnatif mekan olacağa benziyor. Hafta sonu gelince sepetini, mangalını alan herkesin Şehrin stresinden uzak muhteşem manzarasıyla Tatlarin barajı kenarında yapılan mesire ve piknik alanına kendisini atması bekleniyor. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.