banner461
banner195

TOBB Tarafından "Kurumsal Gelişim Eğitimi" Düzenlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından; TOBB ve 365 Oda ve Borsa personellerine yönelik olarak “Kurumsal Gelişim Eğitimleri" programı düzenlendi

TOBB Tarafından "Kurumsal Gelişim Eğitimi" Düzenlendi
10 Şubat 2017 Cuma 20:28

banner143
banner134
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından; TOBB ve 365 Oda ve Borsa personellerine yönelik olarak “Kurumsal Gelişim Eğitimleri" programı düzenlendi.                       

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından; TOBB ve Oda / Borsaların personeline yönelik olarak “Kurumsal Gelişim Programı” adı altında düzenlenen eğitimlere Nevşehir Ticaret Borsasını Temsilen Mehmet AYDIN katıldı.

 Bu eğitimlerle amaçlanan; katılımcıların, kurum kültürü ve imajı ile kişisel ve kurumsal hizmet bilinçlerini ve yeterliliklerini artırmak.
 Eğitimlerde katılımcılara, iki gün süresince ve dört eğitmen eşliğinde;  İş yaşamında kuşak yönetimi, kuşakların temel özellikleri, işe bakış açıları, kariyer algıları ve beklentileri ile sosyal medya açısından kendilerini geliştirebilmeleri, sosyal medyada yönetici ve çalışanların sorumlulukları ve bu alanlardaki hukuki düzenlemeler gibi konuları içeren bilgiler aktarıldı.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.