banner461
banner195

TOKİ 2. Etapta Teslimat Haftaya Başlıyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Ürgüp Belediyesinin girişimleri ile 2 etap halinde yöresel mimaride yapılan konutların ilk etabının ardından 2. etapta teslim edilecek.

TOKİ 2. Etapta Teslimat Haftaya Başlıyor
17 Haziran 2016 Cuma 11:25

banner143
banner134
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yöresel mimaride Ürgüp'te yapılan 923 konutluk 2 etaptan oluşan projede 2. etap 405 konutun teslimatı 24 Haziran Cuma günü itibarı ile başlayacak.
Konuyla ilgili hayırlı olsun dileklerini bildiren Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, "Vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Bayram Hediyesi oldu, Hem okulların tatile girmesi, hem yaz aylarında taşınmanın kolaylığı gibi konular düşünüldüğünde en mantıklı tarih uygulanmış oldu. Bayramı yeni evlerinde geçirecek tüm hemşehrilerime hayırlı olsun diyor, mutluluklar diliyorum. dedi.
Söz verdik yaptık! diyerek devam eden Başkan Yıldız, "Ürgüp Toki Konutlarında yaşayan hemşehrilerim zaman zaman bizlere teşekkür için geliyor, mutlulukları gözlerinden okunuyor, ev sahibi olmanın zorluğunu en iyi bilenlerdenim, bu bilinçle Ürgüp TOKİ konutlarını Ürgüplü hemşehrilerime kazandırdık. Mutluyuz, gururluyuz" dedi.
Ankara Toplu Konut İdaresi, Ziraat Bankası ve Emlak Yönetim ile görüşmelerimiz sürüyor, konut teslimatıyla ilgili detaylı bilgi ve program bugün Ürgüp Haberde yayınlanacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.