banner461
banner195

Uğur, Döneme Anlamlı Ziyaretlerle Başladı

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, okulların açıldığı gün Nevşehir'de şehit isimleri verilen okulları ziyaret ederek hem öğrencilere hem de öğretmenlere anlamlı hediyeler takdim etti.

Uğur, Döneme Anlamlı Ziyaretlerle Başladı
20 Eylül 2016 Salı 12:33

banner143
Uğur, Döneme Anlamlı Ziyaretlerle Başladı
İlgili Galeriye Git
banner134
Sendikacılık hayatına başladığı günden beri her eğitim/öğretim yılında 40 bin kilometre yol yaparak Nevşehir'deki tüm okulları ziyaret eden ve Nevşehir'i karış karış gezen Mustafa Uğur ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin 2016/2017 Eğitim/Öğretim yılında ilk durakları şehit isimleri verilen okullar oldu.
 
Merkez Alacaşar Şehit Cebrail Aksöz İlkokulu, Merkez Göre Şehit Emre Fıstıkeken İlkokulu ve Derinkuyu Şehit Selçuk Karabakla Ortaokulu'nu ziyaret eden Uğur ve beraberinki yönetim kurulu üyeleri ziyaret ettikleri okullarda görev yapan eğitimcilere kırmızı beyaz karanfil ve lokum hediye ederek günlerini kutlarken, okullarda eğitim gören çocuklara ise Türk Bayrağı hediye etti.
 
Uğur, ziyaretlerinde okul yönetimine Şehit Ömer Halisdemir'in fotoğrafının işlendiği kristal küp ve okul gönderine çekilmek üzere Türk Bayrağı hediye etti.
 
Uğur'un ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirten eğitimciler bu tür nazik etkinlikleri yapan tek sendikanın her yıl Türk Eğitim-Sen olduğunu belirterek Mustafa Uğur'a teşekkürlerini iletmeyi ihmal etmediler.
 
Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi heyeti, okul ziyaretlerini tamamladıktan sonra şehit kabirlerini de ziyaret ederek hem dua ettiler hem de şehit kabirlerine kırmızı beyaz karanfil bıraktılar.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.