banner461
banner195

Umuda Bir Adım Derneği Özel Bireylerimizle Kahvaltıda Buluştu‏

İlimizin en aktif STK'larından Umuda Bir Adım Tüm Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(UBAD) yöneticileri ve üyeleri Pforzheim parkında özel bireylerimiz,aileleri ve duyarlı vatandaşlarımızla sabah kahvaltısında bir araya gelerek hasbihal ettiler.

Umuda Bir Adım Derneği Özel Bireylerimizle Kahvaltıda Buluştu‏
29 Mayıs 2016 Pazar 18:49

banner143
banner134
Yoğun katılımın olduğu proğramda Nevşehir hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr. Filiz Kılıç hanımefendi de özel bireylerimizin yanında yer aldı ve yaptığı konuşmasında ''Derneğin çalışmalarını yakından takip ettiklerini,Üniversite olarak mümkün olan her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini,gönüllülüğün çok zor bir o kadarda kıymetli olduğunu ve her kesimden destek verilmesi gerektiğini,İlimiz de özel bireyler için yapılan çalışmalardan  da bahseden Rektör Kılıç özel bireylerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Dernek başkanı Hülya Belirir ise yaptığı konuşmasında''2010 yılında Nevşehir merkezinde kurulan derneğin vatandaşlarımızın desteği ile yararlı faaliyetler yapma gayretinde olduğunu,bu faaliyetlerin  el birliği ile çoğaltılması gerektiğini yüreğinde ve düşüncelerinde engel bulunmayan herkesi aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını,bugünkü faaliyetlerinde kendilerini yalnız bırakmayan başta Rektörümüz Prof.Dr. Filiz Kılıç olmak üzere emek ve desteklerini esirgemeyen tüm katılımcılara teşekkürü bir borç bildiğini ifade etti.''
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.