banner461
banner195

Ünlü Türkücü Mahmut Tuncer'den Nevşehir Görbir'e Ziyaret

Ünlü Türkücü Mahmut Tuncer Kanal 7 Çekimleri için geldiği Nevşehir'de Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği'ni ziyaret etti.

Ünlü Türkücü Mahmut Tuncer'den Nevşehir Görbir'e Ziyaret
06 Eylül 2016 Salı 14:42

banner143
banner134
Nevşehir Görbir derneğinin Türkiye'de gezip gördüğü en faal derneklerden biri olduğunu belirten ünlü türkücü Mahmut Tuncer;"Ulusal basında da Görbir derneğimizi takip ettiğim için ziyaretlerinde bulunmak istedim.

Dernek Yöneticilerimizi de ilerki zamanlarda yaptığım programlar arasında misafir etmek istiyorum ve ve bugün bu kardeşlerimin yanında olduğum için de çok mutluyum."dedi.

Görbir Dernek başkanı Erol Mutlu ise bu ziyarette memnuniyetini dile getirerek;"Bizler Sayın Belediye Başkanımız Hasan Ünver'in tahsis ettiği dernek binamız ie birlikte daha güzel çalışmalar yapmaya başladık.Haliyle bu çalışmalarda ulusala yansıdı ve olumlu dönüşleri oldu.Bugün ki Mahmut Tuncer Bey'in ziyareti de bizi çok memnun etmiştir.Bizlerin kapısı gelen tüm misafirlerimize sonuna kadar açıktır.Misafirlerimiz bizim başımızın tacıdır.Ziyaretlerinden dolayı Mahmut Tuncer Bey'e çok teşekkür ederiz.Onu aramızda her zaman görmek isteriz."açıklamalarında bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.