banner461

Ünver: “Mübarek Ramazan Ayı Tüm Kudsiyeti İle Birlikte Yaşanmalı Ve Yaşatılmalı”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, rahmet, bereket ve mağfiret sağanağı ile tüm inanan insanları kuşatan Ramazan ayının, tüm kudsiyeti  ile birlikte  yaşanması ve yaşatılmasının  gerektiğini belirtti.

banner503
Ünver: “Mübarek Ramazan Ayı Tüm Kudsiyeti İle Birlikte Yaşanmalı Ve Yaşatılmalı”
04 Haziran 2016 Cumartesi 09:17

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 6 Haziran 2016Pazartesi günü mübarek Ramazan ayı nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.
 
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yayınladığı mesajında, rahmet, bereket , feyz ve mağfiret ayı olarak da bilinen ve inananlara nefis muhasebesi imkanı da tanıyan Ramazan ayının  birlik ve beraberlik ruhu  içerisinde idrak edilmesi temennisinde bulundu.
 
Mesajında, Ramazan ayının şehrimizde en iyi bir şekilde idrak edilebilmesi için Nevşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşeni yerine getirme kararlılığı içerisinde hareket ettiklerini vurgulayan Ünver, geleneksel olarak her yıl hayırsever Nevşehirlilerle işbirliği içerisinde uyguladıkları İftar Sofrası’nın ilk olarak 6 Haziran Pazartesi günü Pazaryerinin hemen alt bölümünde bulunan salonda kurulacağını dile getirdi.
 
Ünver mesajında özetle şunları vurguladı; “ Ramazan ayı,  sahip olduğu manevi ahenk, rahmet ,bereket ve kutsal değerleri ile tüm Müslümanları daha da güçlü kılıyor Karşılıklı yardımlaşma duygusunun ön plana çıktığı,  nefis muhasebesinin daha yalın ve öz  bir şekilde yapıldığı  bu mübarek günler, inananlar arasındaki dostluk ve sevgi bağlarını da daha  güçlü hale getirmektedir. 11 ayın sultanı Ramazan ayının   tüm inananlara hayırlara vesile olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımıza bu vesile  ile saygı, selam ve sevgilerimi sunuyorum.”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.