banner461
banner195

Ürgüp Belediyesinde Darbe Dönemi Başkanlarının Fotoğrafı İndirildi

Ürgüp Belediyesi 15 Temmuz darbe girişiminin ardından sadece 15 temmuza değil, milli iradeye karşı yapılmış tüm darbelere karşıyız diyerek, önceki yıllarda ihtilal döneminde Ürgüp Belediye Başkanlığı yapmış kişilerin fotoğraflarını indirdi.

Ürgüp Belediyesinde Darbe Dönemi Başkanlarının Fotoğrafı İndirildi
20 Ağustos 2016 Cumartesi 12:28

banner143
banner134
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ın talimatıyla 1960-1961 ve 1980-1984 yılları arasında darbe dönemlerinde Belediye Başkanlığı görevine demokratik yollarla seçilerek değilde ihtilal yöntemiyle atanarak Belediye Başkanı olan isimlerin fotoğrafları indirildi.
Makam katındaki Belediye Başkanları fotoğraf albümünden ve internet sitesindeki belediye başkanları albümünden fotoğrafları kaldırılan darbe dönemi başkanlarıyla ilgili konuşan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, "15 Temmuz hain darbe girişimi zihinlerimizi yeniden kontrol etmemize vesile oldu. 1960 ve 1980'de teknoloji günümüzde olduğu gibi gelişmediğinden geceden sabaha yönetime el koymuşlardı ama elhamdulillah 15 Temmuzda millet el ele vererek darbeye geçit vermedi. Atanmış bir belediye başkanı fotoğrafı bir daha bu duvara asılamayacak. Demokratik yollarla seçimle vatandaş kimi isterse onu Ürgüp'e hizmetkar yapacak." dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.