banner461
banner195

Ürgüp'te İlkokul Öğrencileri Fiziksel Etkinliklerle Eğlendi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından okul sporları kapsamında Ürgüp’te "İlkokul Fiziksel Etkinlikleri" düzenlendi.

Ürgüp'te İlkokul Öğrencileri Fiziksel Etkinliklerle Eğlendi
19 Nisan 2016 Salı 19:12

banner143
banner134
İlk Okul Fiziksel Etkinlikleri bugün Ürgüp ilçemizde köy okullarımızdan yaklaşık 500 öğrencinin katılımı ile yapıldı. Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, Ürgüp Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ali Şahin, Spor Şube Müdürü Aslan Uçar, Okul Sporları Şube Müdürü Ünal Kitapcı ve Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir’in de katıldığı İlkokul Fiziksel Etkinlikleri faaliyetimiz sabah erken saatlerde gelmeye başlayan çocuklar çim sahada müzik eşliğinde oynayarak doyasıya eğlendi. Öğrenciler daha sonra gruplar halinde antrenörlerimiz ve öğretmenleri eşliğinde, el değiştiren bayrak koşusu, dairesel bayrak koşusu, puanlı hedef oyunu, bowling oyunu, çift ayak atlama oyunu, fasulye torbası atma oyunu, halat çekme oyunu ve koordinasyon koşusu oyunlarını sırası ile oynadılar.
Faaliyetimizi ziyaret eden Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı çocuklar ile birlikte etkinliklere katıldı. Balcı etkinlik sonrası çocuklara sandviç, dondurma ve çikolata ikramında bulundu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Selda öğretmen - 2 yıl önce
Düzenleyenlere teşekkürler. Çocuklarım çok mutlu geldiler.