banner461

Ürgüp'te 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' Denetimleri Yapıldı

Ürgüp'te İçişleri Bakanlığının genelgesi ile yeni tip koronovirüs (Kovid-19) ile etkin mücadele kapsamında "Sağlık için hepimiz için" denetimi yapıldı.

banner503
Ürgüp'te 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' Denetimleri Yapıldı
07 Ağustos 2020 Cuma 11:07

banner143
banner134

Ürgüp Kaymakamı Mehmet MARAŞLI başkanlığında "Sağlık için hepimiz için" sloganı ile gerçekleştirilen denetime Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet AKTÜRK, Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa ATEŞ, İlçe Emniyet Müdürü Hasan ERHAN İlçe Jandarma Komutan V. Jandarma Ast.Kd.Bşcvş Murat KARATAY kurum müdürleri, STK temsilcileri ve kolluk kuvvetleri katıldı.

Kaymakam MARAŞLI , İçişleri Bakanlığının genelgesi doğrultusunda Türkiye genelinde bütün kamu kuruluşlarının sorumluları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve denetim ekiplerinin katılımıyla maske, hijyen ve sosyal mesafe kontrolü yapıldığını söyledi. Mümkün olduğu kadarıyla mesafe ve temizliğe dikkat edersek koronavirüse karşı korunmuş oluruz şeklinde açıklama yaptı.

Denetimler, konaklama tesisi, alışveriş merkezi, pazar yeri, sosyete pazarı, lokanta, kafe, restoran, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, düğün ve nikah yeri, berber/kuaför/güzellik merkezi, internet kafe/salonu ve elektronik oyun yeri, park/piknik alanı, lunapark/tematik park ve taksi durakları ile şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları ve taksiler başta olmak üzere tüm yaşam alanlarını kapsayacak şekilde planlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.