banner461
banner195

Vali Aktaş, Belediye Başkanı Ünver'i Ziyaret Etti

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Nevşehir Valiliği görevine atanan İlhami Aktaş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’ i makamında ziyaret etti.

Vali Aktaş, Belediye Başkanı Ünver'i Ziyaret Etti
28 Haziran 2016 Salı 12:01

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Vali Aktaş’ın ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti. Ünver, halka hizmet yönünde Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ile oldukça uyumlu bir çalışma sürecinin gerçekleştirileceğine inandığını belirterek, engin idarecilik tecrübesi  ile birlikte halkımıza daha etkin hizmetlerin sunulacağını dile getirdi. Ünver “ Sayın Valimizin şahsımıza gösterdiği yakın ilgiye teşekkür ediyorum. Sayın Valimiz başta olmak üzere, sayın milletvekillerimiz ile birlikte şehrimiz için önemli çalışmalara bundan sonra da devam edeceğiz “dedi.
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ da göreve başlaması ile birlikte kendisini ziyaret eden Belediye Başkanı Hasan Ünver’e iade-i  ziyarette bulunduğunu belirtti. Vali Aktaş,  “Hep birlikte, devletimizin her türlü imkanlarını kullanarak halkımıza hizmet etme çabası içerisinde olacağız ” dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #vali aktaş

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.