banner461

Vali Aktaş ve Milletvekili Açıkgöz Afrin Gazisini Evinde Ziyaret Etti...

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir'in Ürgüp ilçesine bağlı Aksalur nüfusuna kayıtlı olan Afrin Gazisi Hüseyin Özmutlu'yu Evinde Ziyaret Etti...

Vali Aktaş ve Milletvekili Açıkgöz Afrin Gazisini Evinde Ziyaret Etti...
10 Ağustos 2019 Cumartesi 17:40

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Malatya ilinde görev yapmakta iken geçici olarak Türk Silahlı Kuvvetlerinin zeytin dalı operasyonlarında görevlendirilen Gazimiz Uzman Jandarma 2.kad. çavuş bomba imha uzmanı Hüseyin ÖZMUTLU’ yu baba ocağında ziyaret etti.

Vali Aktaş ve Milletvekili Açıkgöz, gazimiz ve ailesi ile yakından ilgilenerek “devletimiz tüm imkanları ile sizlerin hep yanında olacaktır. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz" dedi. 

27.01.2019 günü gerçekleştirdiği meskûn mahal görevi sırasında Afrin Cin deresi mevkiinde terör örgütü tarafından yerleştirilen el yapımı patlayacının infilak etmesi sonucu vücudunun değişik bölgelerinden yaralanan ve Ankara GATA hastanesinde fizik tedavi bölümünde tedavisi devam etmekte olan gazimizle sohbet eden Vali Aktaş, gazimizden bilgi alarak, geçmiş olsun dileklerini ilettiler. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Afrin gazimiz Hasan Hüseyin Özmutlu kardeşimizi ve fedakar ailesini Nevşehir hazirunumuzla ziyaret ederek,bayramlarını kutladık.‬ ‪Gazimizin şahsında fedakar gazilerimize,aziz şehitlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Şanlı bayrağımız ve devletimiz uğrunda canlarını siper eden kahramanlarımıza selam olsun‬. Allah, hepsinden razı olsun" dedi.

Ziyaret esnasında Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik'de hazır bulundular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.