banner461

Vali Becel, Nevşehirli şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

banner15
Vali Becel, Nevşehirli şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti
23 Ekim 2020 Cuma 12:03

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel,1997 yılında Tunceli'de teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Er Kasım Poyraz'ın ailesini evlerinde ziyaret etti. Vali Becel şehit ailesi ile yakından ilgilenerek kendilerinin istek ve taleplerini de dinledi.

Gerçekleştirilen ziyarette, Devletimizin Şehit ailelerinin daima yanlarında olduğunu ifade eden Vali Sezer Becel, bu manada şehit ve gazi aileleriyle her zaman beraber olmaya özen gösterdiklerini dile getirerek, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Şırnak'ta teröristlerle girilen çatışmada Gazi olan Er Ali Bağcı ve ailesini evlerinde ziyaret ederek istek ve taleplerini dinledi. Vali Becel ziyaretinde çocuklarla da yakından ilgilendi.

Evdeki çocuklarlada yakından ilgilenen Sezer Becel, çocuklarla sohbet edip çeşitli hediyeler takdim etti.

Nevşehirli şehit Er Kasım Poyraz ve Gazi Er Ali Bağcı'nın aileleri, Vali Sezer Becel’in ziyaretlerinden duydukları memnuniyetleri ifade ederek, teşekkür ettiler.

Vali Sezer Becel'e ziyaretlerinde Nevşehir İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol ile Nevşehir Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener'de eşlik ettiler,


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.