banner461
banner195

Vali Ceylan, Belediye Başkanı Ünver’e Veda Etti

Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Tekirdağ Valiliği görevine  atanan Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan,Belediye Başkanı Hasan Ünver’e veda ziyaretinde bulundu.

Vali Ceylan, Belediye Başkanı Ünver’e Veda Etti
05 Haziran 2016 Pazar 18:01

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Valiliğine başladığı günden beri ciddi bir işbirliği içerisinde bir çok yatırımın gerçekleşmesinde Vali Mehmet Ceylan ile el ele omuz omuza  bir çalışma ortamı sağlandığını belirterek, Vali Ceylan’ın yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Belediye Başkanı Hasan Ünver, Vali Ceylan’a yeni görevinde de başarılar diledi.
Tekirdağ Valiliği görevine atanan Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’da, görev yaptığı süre içerisinde idari birimlerle yakın işbirliği içerisinde çalışma yaptıklarını belirterek,  3 yıllı aşan Nevşehir Valiliği dönemi  bir çok hizmetin sağlanmasında çaba harcadıklarını ifade etti. Nevşehir’de görev yapmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduğunu söyleyen Ceylan, kendisine karşı gösterilen yakın ilgi ve desteğe teşekkür etti.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ziyaretin anısına Vali Ceylan’a Avanos el sanatları ürünü olan bir Anfora takdim etti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.