banner461
banner195

Van Çaldıran'da Nevşehirli Askerimiz Yaralandı

Van'ın Çaldıran ilçesinde terör örgütü PKK üyelerinin yola döşediği patlayıcı zırhlı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu Nevşehirli bir askerimizin de bulunduğu 6 asker şehit düştü. Biri Nevşehirli 2 askerimiz yaralandı.

Van Çaldıran'da Nevşehirli Askerimiz Yaralandı
25 Mayıs 2016 Çarşamba 15:38

banner143
banner134
Van'ın Çaldıran ilçesinde dün hain terör örgütü PKK üyelerinin yola döşediği patlayıcı zırhlı askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu Nevşehirli Uzman Çavuş Emre Türkmen'in de bulunduğu 6 asker şehit düştü.

Aynı olayda Nevşehir’in Kozaklı İlçesi Kanlıca nüfusuna kayıtlı 1975 Doğumlu Jandarma Uzman Çavuş Adem Özhan'ın da yaralandığı öğrenildi. Yaralı Gazimiz Uzman Çavuş Adem Özhan Ankara GATA'ya sevk edilerek burada
 tedavi altına alındı. Nevşehirli Yaralı Gazimiz Jandarma Uzman Çavuş Adem Özhan'ın Kozaklı Kanlıca da yaşayan ailesi Ankara Gata'ya geldiler. Gazimizin yoğun bakımdan ameliyata alındığı hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi.

Öte yandan Yaralı Gazimizi Ankara Gata'da ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, durumları hakkında bilgi alarak, yaralı askerimize acil şifalar ve ailelerine de geçmiş olsun dileklerini iletti.

GATA'da Gazimizin babası kardeşi ve yakınlarını ziyaret eden Açıkgöz,  Yaralı gazimiz 
Jandarma Uzman Çavuş Adem Özhan hakkında başarılı bir ameliyat geçirdiğini ifade ederek durumunun şuan için iyi olduğunu belirtti. 

Açıkgöz ziyaret sonrası FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında; "Çaldıran'daki hain terör saldırısında yaralanarak GATA' da tedavi altına alınan kahraman gazimiz Adem ÖZHAN' ı ve fedakar ailesini ziyaret ederek; geçmiş olsun dileklerimizi ve aziz milletimiz adına şükranlarımızı, minnetlerimizi ilettik. Allah'tan acil şifalar dilerim "dedi.

Milletvekili Açıkgöz'ün Gazimizi önümüzdeki günlerde de tekraradan ziyaret edeceği belirtildi.


Nevşehirli Şehidimiz Emre Türkmen'e Allah'tan rahmetyaralı gazimiz Adem Özhan'a acil şifalar diliyoruz. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.