banner461

Vücudu yanan Nevşehirli genç hayırseverlerden yardım bekliyor

Nevşehir'de yaz aylarında meydana gelen bir yangın sonrası ağır yaralı olarak kurtulan ancak elleri, kolları başta olmak üzere vücudunun büyük bir bölümü yanan 17 yaşındaki genç, yüzündeki yanıklardan kurtulabilmek için hayırseverlerin yardımını bekliyor.

banner503
Vücudu yanan Nevşehirli genç hayırseverlerden yardım bekliyor
05 Aralık 2019 Perşembe 18:22

banner143
banner134

Nevşehir'de yaz aylarında meydana gelen bir yangın sonrası ağır yaralı olarak kurtulan ancak elleri, kolları başta olmak üzere vücudunun büyük bir bölümü yanan Nevşehirli 17 yaşındaki genç, vucudundaki yanıklardan kurtulabilmek için Nevşehirli hayırseverlerin yardımını bekliyor.

Edinilen bilgilere göre, Yaz aylarında geçirdiği kaza sonrası vücudunda çok ciddi yanıklar olan Nevşehirli genç kardeşimizin ilk olarak koltuk altı ve el parmaklarınının ayrılması için acil ameliyat olması gerekiyor.

Yarasına merhem olalım NEVŞEHİR...

Gencimizin Ailesi evlatlarının vucudunda ağır yanıklardan kurtulabilmek için tüm yetkili ve hayırseverlere seslenerek yardım talebinde bulundu.

Nevşehirli 17 yaşındaki gencimizin Konya da Özel Hospital hastanesinde Prof.Dr.Tunç Cevat Öğüt hocamız tarafından gerçekleştirilecek ilk ameliyatı için acil olarak maddi desteğe ihtiyacı var. Nevşehirli genç kardeşimiz hem fiziki hem de ruhsal olarak çok zor durumda. Allah kimsenin başına vermesin.

FİB Haber Merkezi olarak Nevşehirli tüm hayırsever vatandaşlarımızın 17 yaşındaki Nevşehirli gencimize desteklerini bekliyoruz. Şimdiden herkesten Allah razı olsun ...

Lütfen duyarsız kalmayalım ve az çok demeden destek olalım.

İlk Destek açıklaması Nevşehir Belediyespor'un tribün grubu lideri ve Meterisliler Taraftarlar Derneği Başkanı Mustafa Şekerli'den geldi...

Şekerli; Bu kardeşimizin ilk ameliyatı için 10 Bin TL gerekiyor. Şimdiden biz çevremizde bu konuda teyakkuza geçtik. İşallah tüm Nevşehir halkımızda geçer ve biran önce bu kardeşimizi acılarından kurtarırız" dedi.

Lütfen duyarsız kalmayalım ve az çok demeden destek olalım.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.