banner461
banner195

“1 Kasım’da Provokatörlerin, Kumpasçıların Oyunları Boşa Çıkacak”

Sağlık-Sen Şube Başkanı ve aynı zamanda Nevşehir Milli İrade Platformu Üyesi Hakan Gündüzpolat, 1 Kasım erken seçimlerinde Provokatörlerin, Kumpasçıların ve ülkenin geleceğine dair karanlık planlar kuranların oyunlarının boşa çıkarılacağına inandıklarını dile getirdi.

“1 Kasım’da Provokatörlerin, Kumpasçıların Oyunları Boşa Çıkacak”
15 Ekim 2015 Perşembe 14:23

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Şube Başkanı ve aynı zamanda Nevşehir Milli İrade Platformu Üyesi Hakan Gündüzpolat, 1 Kasım erken seçimlerinde Provokatörlerin, Kumpasçıların ve ülkenin geleceğine dair karanlık planlar kuranların oyunlarının boşa çıkarılacağına inandıklarını dile getirdi.


Gündüzpolat, “Öncelikle hain terör saldırılarında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve güvenlik güçlerimize Allahtan rahmet Ailelerine sabır, Yaralı olanlara da acil şifalar diliyorum ve terörün her türlüsünü lanetliyor ve kınıyorum. Türkiye binlerce yıldır devlet bilinciyle hareket eden bir ulusun mirasçısı olup köklü bir devlet ve millet geleneğini içinde barındıran bir devlettir. Bu köklü devletin gücü de aziz ve kadim milletimizden gelmektedir.
Milletimiz tarih sahnesinde nice oyunlar görmüş nice oyunları bozmuş sağduyulu bir millettir. Tarihin tozlu sayfaları bu millete diz çöktürmek isteyen entrikacıların, provokatörlerin, kumpasçıların oyunları ile doludur ve bu aziz millet bu oyunları her zaman boşa çıkarmayı başarmış sağduyulu bir millettir. İnanıyorum ki bugün de bu oyunları boşa çıkaracaktır. Tarihimize şöyle bir baktığımızda aziz milletimiz ne zaman ki güçlenmeye başladı hep içerden ve dışarıdan yapılan müdahalelerle önü kesilmeye çalışılmıştır. Yakın tarihimizde bunu darbelerle, Alevi Sünni Çatışmalarıyla Sağcı solcu, Türk Kürt Ayrıştırmalarıyla en son PKK ve paralel terör örgütleri eliyle yapmaya çalışmaktadırlar. Ama şunu bilmiyorlar ki, bu aziz millet yüzyıllardır bir ve beraber ve kardeşçe yaşamayı başarmış ve başarmaya devam edecektir Bu oyunlarını da boşa çıkaracaktır. Peki şimdi neden dört bir yandan ülkemizi karıştırmak istikrarını bozmak için bir yandan paralel bir yandan PKK terör örgütü ve bunlara destek veren ülkeler uğraşıyorlar. Nedeni çok açık bu coğrafyada güçlü kendi ayakları üzerinde duran ve mazlumların yanında olan onlara yardım elini uzatan dünyaya gerçekleri haykıran, dünyada olan bitene göz yummayan sessiz kalmayan bir devleti istemiyorlar. Bu sebepledir ki Ülkemizi karıştırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Ülkemiz son 14 yıldır sanayi de, ekonomide sağlıkta, savunma sanayinde ulaşımda devrim denebilecek projelere imza atmış dışa bağımlılığı en az seviyelere çekmeye çalışmış, milli projeleri hayata geçirmiş bunu da istikrarlı hükümetler sayesinde başarmıştır. Ne zaman ki koalisyon dönemleri olmuş ülke çok şey kaybetmiştir. En yakın örneği 7 Haziran sonrası ortaya çıkan tablo ve ülkenin geldiği son durum faizler yükselmiş yatırımlar durmuş enflasyon artmış esnafımız mağdur olmuş ve Türkiye de ilk defa seçim hükümeti kurulmuş siyasi belirsizlik baş göstermiştir. Bu sebepledir ki 1 Kasım seçimleri Türkiye için çok büyük önem arz etmektedir. İnanıyorum ki bu sağduyulu aziz millet Türkiye üzerinde oynanan şimdiki oyunları da boşa çıkarmak için 1 Kasımda istikrardan yana tavrını koyacaktır. Şunu bilelim ki Başka Türkiye yok. Allah bu milletin yar ve yardımcısı olsun” dedi.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.