banner461
banner195

1012 Ünite Kan Bağışı Toplandı

Türk Kızılay’ı Nevşehir Şube Başkanlığınca bayram öncesinde başlatılan kan bağışı kampanyasında bin 12 Ünite kan bağışı toplandığı bildirildi.

1012 Ünite Kan Bağışı Toplandı
23 Ekim 2013 Çarşamba 12:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türk Kızılay’ı Nevşehir Şube Başkanlığınca bayram öncesinde başlatılan kan bağışı kampanyasında bin 12 Ünite kan bağışı toplandığı bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, bayram öncesinde Nevşehir merkez ağırlıklı olmak üzere Avanos, Ürgüp ve Derinkuyu ilçelerini de kapsayan Kızılay kan bağışı tırının bu süre içerisinde bin 12 ünite kan bağışı topladığını söyledi.

Bayram arifesinde olmasına rağmen Nevşehirlilerin kan bağışına olan hassasiyetlerini bu fırsatta bir kez daha gösterdiğini kaydeden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Gülen, “Bayram öncesinde yaptığımız il merkezi ve bazı ilçelerimizdeki kan bağışı yardım kampanyamıza vatandaşlarımız yine beklediğimiz düzeyde ilgi gösterdi. Kan bağışının ne kadar büyük bir insanlık görevi olduğunun bilinci ile hareket eden tüm bağışçılara teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.