banner461

11. Boyalı Köy Günü Yapıldı

Ürgüp'ün Boyalı Köyünden vatandaşların bir araya gelerek 11 yıldır düzenlediği Boyalı Köy günü ve piknik, yoğun katılımla festival havasında gerçekleşti.

banner503
11. Boyalı Köy Günü Yapıldı
17 Ağustos 2015 Pazartesi 16:06

banner143
banner134

 Boyalı'da festival gibi köy günüÜrgüp'ün Boyalı Köyünden vatandaşların bir araya gelerek 11 yıldır düzenlediği Boyalı Köy günü ve piknik, yoğun katılımla festival havasında gerçekleşti.

 

Köy Muhtarı Yaşar Yıldız, Dernek Başkanı Zekai Ulusoy ve Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'ın gayretleri ile 11 yıldır süren etkinliğe bu yılda dünyanın her yerindeki Boyalılı'lar yoğun katılım sağladı.

 

Her yıl olduğu gibi Boyalı Köyü Kamışlıyüz Mevkiinde gerçekleşen etkinliğe Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz, Ak Parti Nevşehir İl Başkanı M. Ali Tanrıver, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüplüler Derneği Başkanı Zekai Ulusoy ile Boyalılı vatandaşlar katıldı.

 

Boyalı Köyü Yaşatma ve Koruma Komitesi Başkanlığı tarafından Ali Gökduman'a Köy için karşılık beklemeden yapmış olduğu hizmetler için plaket takdim edildi.

 

Her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü programda Çocuklar için dondurma, sabahtan akşama kadar çay servisi, pilav ve döner, karpuz, vatandaşlara ücretsiz olarak ikram edildi.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.