banner461
banner195

12 İlde Hibe Programı Başladı

Kadın Dostu İller Projesinin uygulandığı 12 ilde Yerel Eşitlik Eylem Planlarını hayata geçirmek ve bu planların uygulanmasını sağlamak amaçlı hibe programı başvuruları başladı.

12 İlde Hibe Programı Başladı
26 Mart 2014 Çarşamba 15:11

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Kadın Dostu İller Projesinin uygulandığı 12 ilde Yerel Eşitlik Eylem Planlarını hayata geçirmek ve bu planların uygulanmasını sağlamak amaçlı hibe programı başvuruları başladı.

Program illerinde kurulmuş olan, faaliyet gösteren ve Programın koşullarını taşıyan sivil toplum örgütlerinin başvurusuna açık hibe programı kapsamında proje başına 2 bin 500 TL hibe desteği sağlanacak. Başvurular ise 23 Mayıs 2014 tarihinde sona erecek.

Nevşehir’in de içerisinde yer aldığı illerde söz konusu hibe programına başvuruda bulunmak isteyen Sivil Toplum Örgütlerinde program başvurusunun tamamlanacağı günden en az üç ay kurulmuş olması şartı da aranacak.

Hibe programında Kadın ve eğitim hizmetleri, Kadın ve sağlık hizmetleri, kadınların ekonomik hayata katılımı, Kadına yönelik Şiddetle mücadele, Karar alma mekanizmalarına kadınların katılımı ve Kadın ve Kentsel Hizmetler konularının ele alınabileceği bildirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.