banner461
banner195

13 Yaşında Ticarete Atılan Nevşehirli İş Adamı başarı hikayesini anlattı.

Nevşehirli İş Adamı Yaşar Eroğlu Başarı Öyküsünü AKİT Tv'de yayınlanan "Stratejik Gençlik Proğramına Anlattı.

01 Aralık 2015 Salı 13:39

banner143
banner134
FİBHABER/Özel- Sanat ve İş Dünyasının usta isimleri  AKİT Tv'de yayınlanan "Stratejik Gençlik Proğramına" konuk oldu.

Nevşehirli değerli hemşerimiz Eroğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Eroğlu İş dünyasını, Usta aktör Hakan Ural sanat dünyasındaki Girişimlerini ve tecrübelerini Akit TV ekranlarında paylaştı.

13 Yaşında Ticarete Atılan Nevşehirli İş Adamı Başarıdan Başarıya Koşuyor...

Bugünün şirket patronları acaba iş hayatına nasıl adım attılar diye hiç merak ettiniz mi? Kimisi doğuştan şanslı, önüne her türlü imkan sunulmuş, kimileri de dişleriyle tırnaklarıyla kazıyarak gelmişler bugünlere. Bazıları çocuk yaşta çalışmak zorunda kalmış, hikayeleri romanlara taş çıkartacak cinsten, bazılarınınki ise tam bir girişimcilik öyküsü.
İşte bu bağlamda 13 yaşında kader meleğinin kanatlarında kendisini Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Yuva köyünden İstanbul'a gelip büyük başarılara imza atmış Nevşehirli İş Adamı Y
aşar Eroğlu bu azmin zaferi öyküsünü izleyecilerine paylaştı.

Nevşehirli İş Adamı Yaşar Eroğlu Başarı Öyküsünü Anlattı ...

13 yaşında ticarete atılan Nevşehirli değerli hemşerimiz Eroğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Eroğlu başarı hikayesini anlattı.

Moderatörlüğünü Muhammed Yasir Yaman ve Ali Koca'nın yaptığı "Stratejik Gençlik Proğramı" nda deneyim ve başarı öyküsünü izleyicileriyle paylaşan Nevşehirli iş adamı Yaşar Eroğlu ,7 kardeşten biri olarak Nevşehir Acıgöl'ün Yuva köyünden 1974 yılında İstanbul'a geliş ile başlayan büyük başarı öyküsünü anlattı.


Şuan Türkiye'nin en büyük geri dönüşümcüleri içerisinde yer alan Nevşehirli İş adamı Yaşar Eroğlu'nun o açıklamalarını gelin birlikte izleyelim.

Not:
 AKİT TV yazarlarından ve "Stratejik Gençlik Proğramı" moderatörlerinden Sayın Ali Koca'nın da Nevşehirli olduğunu öğrendik. FİB Haber Merkezi olarak kendisiyle tanıştığımız değerli Genç kardeşimiz Ali Koca'ya başarılar diliyor, kendisiyle gurur duyuyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.