banner461
banner195

2015 Yılının da Gözdesi Olacak

Nevşehir’de inşaatı esnasında ve ilk yıllarında eleştirilere neden olan Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi Nevşehirlilerin büyük bir çoğunluğunun vazgeçilmezleri arasına girdi.

 2015 Yılının da Gözdesi Olacak
03 Ocak 2015 Cumartesi 15:26

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de inşaatı esnasında ve ilk yıllarında eleştirilere neden olan Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi Nevşehirlilerin büyük bir çoğunluğunun vazgeçilmezleri arasına girdi.

Kurban bayramında olduğu gibi özel günlerin de vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yerini alan Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi günde binlerce insanımıza hizmet etmeye, onlara aileleriyle birlikte eğlenme, hoş bir vakit geçirme imkanı tanımaya devam ediyor.

Sadece Nevşehirlilerin değil, Kayseri başta olmak üzere çevre illerden ilimize gelenlerin de mekanı haline gelen Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezinin çağdaş alışveriş, eğlence ve yaşam alanlarına ilgini her geçen gün arttığı da rahatlıkla söylenebilir.

Hafta sonlarında çocukların anne ve babalarıyla birlikte eğlence içinde tercih ettikleri Forum Kapadokya AVM, 2015 Yılında da bölge halkının en önemli uğrak notlarından biri olma özelliğini taşımaya devam edecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.