banner461
banner195

2016’da Su ve Belediye Otobüsüne Zam Yok

Gülşehir Belediye binası toplantı salonunda Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda encümen üyeleri de hazır bulundular.

2016’da Su ve Belediye Otobüsüne Zam Yok
17 Kasım 2015 Salı 13:20

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye binası toplantı salonunda Belediye Başkanı Vahdi Arısoy Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda encümen üyeleri de hazır bulundular.

Gülşehir belediyesinin 2016 yılı gelir tarifesinin görüşülmesi ile başlayan toplantıda taksi durakları, servis araçları ve okul servis araçları yönetmeliği görüşülmesi yapılarak oy birliği ile karara bağlandı.

Görevden ayrılan personellerin kıdem tazminatlarının da görüşüldüğü ve mülkiyeti belediyeye ait olan sadabad parkı içerisindeki kiracıların verdiği dilekçelerin görüşülerek karara bağlanması da görüşülen konular arasında yerini aldı.

Yapımı devam eden halı sahanın 8 yıllığına tahsis edilmesi, Belediye encümeni Erol Gümüşsoy tarafından verilen önerge ile Su, Taşımacılık, kepçe ve araç kiralarının ücretlerine 2016 yılında da aynı tarife uygulanıp zam yapılmayacağı da karara bağlandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.