banner461
banner195

23 Nisan Ortaokulu Öğrencileri Nevşehir Belediyesi’nde

23 Nisan Ortaokulu 4-B sınıf öğrencileri Yerel Yönetim konusunu Nevşehir Belediyesi’nde işlediler.Sınıf öğretmenleri Fatma Zehra Sürmeli başkanlığında Nevşehir Belediyesi Meclis salonunda misafir edilen öğrencilere,Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya,Nevşehir Belediyesi’nin çalışmalarına ilişkin olarak bilgiler verdi.

23 Nisan Ortaokulu Öğrencileri Nevşehir Belediyesi’nde
08 Nisan 2014 Salı 10:19

banner143
23 nisan ortaokulu öğrencileri nevşehir belediyesi’nde
İlgili Galeriye Git
banner134

 23 NİSAN ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ NEVŞEHİR BELEDİYESİ’NDE

23 Nisan Ortaokulu 4-B sınıf öğrencileri Yerel Yönetim konusunu Nevşehir Belediyesi’nde işlediler.Sınıf öğretmenleri Fatma Zehra Sürmeli başkanlığında Nevşehir Belediyesi Meclis salonunda misafir edilen öğrencilere,Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf  Kaya,Nevşehir Belediyesi’nin çalışmalarına ilişkin olarak bilgiler verdi.

23 Nisan Ortaokulu 4-B sınıfının 22 öğrencisi,  Sosyal Bilgiler Dersi’nde yer alan ‘Yerel Yönetim’ konusunu,Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf  Kaya’nın anlatımı ile işlediler.

Nevşehir Belediyesi’nin hayatın her alanında aktif bir rol üstlendiğini belirten Kaya, belediyenin görev ve sorumlulaklarına ilişkin olarak da bilgiler aktardı.

Öğrenciler de, Yerel Yönetim konusunda merak ettikleri çeşitli soruları Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf  Kaya’ya sorarak bilgiler edindiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.