banner461
banner195

3. Muay Thai Kapadokya Turnuvası Başladı

Mehteran gösterisi ardından Federasyon Başkanı Halil TURNA ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER’in açılış konuşmalarıyla 3. Muay Thai Kapadokya Turnuvasına start aldı.

3. Muay Thai Kapadokya Turnuvası Başladı
07 Eylül 2013 Cumartesi 16:13

banner143
3. Muay Thai Kapadokya Turnuvası Başladı
İlgili Galeriye Git
banner134

 Açılışa Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER, Belediye Başkan Yardımcısı, Emniyet Müdür yardımcısı ve Federasyon Başkanı ile çok sayıda sporsever katıldı.


Sunumlarını FİB Haber Merkezi Genel Koordinatörü Fikret Çapacı nın başarıyla yaptığı 3.Kapadokya Muay Thai Kupası organizasyonunu tertip eden Nevşehir İl Temsilcisi Fatih Kağan Ulu bu sporu tanıtmak sevdirmek spora teşvik ve Kapadokyamızın tanıtımı gibi bir çok spor etiği ve spor turizm kültürüne katkılar içeren Kapadokya Kupasına emeği geçen Nevşehirimizin güzide kuruluşlarından; Öbekli Kuruluşu,İnceler,Nurlular,Versa Hastanesi,Okur Mühendislik kurum ve kuruluşlarına Spoara desteklerinden dolayı ayr ayrı teşekkür etti ve kupalarını takdim ettiler.


Emeklerinden dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER, Belediye Başkan Yardımcısı, Emniyet Müdür yardımcısı ve Federasyon Başkanına plaketleri verildi ve ödül töreninden sonra yarışmalar devam etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.