banner461
banner195

“300 Laralı” Vadi Yürüyüşünde Bir Araya Geldi

Nevşehir Özel Lara Eğitim Kurumlarının düzenlediği geleneksel vadi yürüyüşü veli, öğretmen ve öğrencilerden oluşan 300 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

“300 Laralı” Vadi Yürüyüşünde Bir Araya Geldi
19 Ekim 2015 Pazartesi 18:37

banner143
banner134
 Nevşehir Özel Lara Eğitim Kurumlarının düzenlediği geleneksel vadi yürüyüşü veli, öğretmen ve öğrencilerden oluşan 300 kişinin katılımıyla gerçekleşti. Eğitimdeki başarılarının yanı sıra sosyal faaliyetleri ve velilere yönelik organizasyonları ile de dikkat çeken Lara Eğitim Kurumları’nın velilerine ve öğrencilerine yönelik düzenlediği vadi yürüyüşü büyük ilgi gördü. Yapılan yürüyüş öncesi okulda sabah erken saatlerde bir araya gelen veliler beraberce kahvaltı yaptı. Açık büfe kahvaltı beş yıldızlı otelleri aratmayacak derecede özel olarak hazırlanmıştı. Göreme’de bulunan Kızıl Vadi yürüyüşü Çavuşin beldesinde son buldu. Yaklaşık dört buçuk kilometrelik bir vadinin gezilmesini kapsayan yürüyüş öncesi açıklamalarda bulunan okul müdürü Ulaş İnönü, "Sağlıklı yaşam koşullarına katkı sağlamak, okulumuzdaki velilerimizle büyük bir aile samimiyetinde etkinlik düzenlemek için buradayız. Sizlerin okuldaki etkinliklere katılımınız ve dolayısıyla okulunuza sahip çıkmanız ölçüsünde öğrencilerin başarısı ve okula bağlılıkları artacaktır. Sabahın bu erken vaktinde böyle bir organizasyona destek veren tüm velilerimize teşekkür ederiz" dedi.
Servis arabalarıyla vadi girişine ulaşan Lara’lı veliler 2 saat kadar süren bir yürüyüş yaptı. Gezi boyunca hep yüzlerin gülümsediği gözlenirken velilerden Eşref Mert, "Çoğu zaman işlerimizin yoğunluğundan böyle aktiviteleri yapamıyoruz. Okulumuzun bize böyle bir ortam hazırlaması oldukça önemli. Okulumuzun çocuklarımız kadar velileri de düşünmesi bizleri mutlu ediyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. Yürüyüş çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.