banner461
banner195

55’in İçinde Tek’im

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylarından Hüseyin Varır, 3 yıl önce karar verdiğini söylediği Milletvekilliği aday adaylığında diğer aday adaylarından farklı olduğunu dile getiriyor.

 55’in İçinde Tek’im
05 Mart 2015 Perşembe 14:07

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylarından Hüseyin Varır, 3 yıl önce karar verdiğini söylediği Milletvekilliği aday adaylığında diğer aday adaylarından farklı olduğunu dile getiriyor.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret eden ve Dernek Başkanı ile Yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Hüseyin Varır, aylar öncesinden seçimle ilgili gezilerine başladığını, Nevşehir’in ilçe, belde ve köylerine ziyaretlerde bulunduğunu ifade etti.

Toplumun çeşitli kesimlerini ilgilendiren birbirinden önemli 40’a yakın projesinin bulunduğundan bahseden AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Varır, aday gösterilmesi durumunda bu projelerini kamuoyu ile paylaşacağını, bu yönüyle de 55 aday adayı içerisinde kendisinin tek olduğunu da dile getirdi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hüseyin - 3 yıl önce
İkinci bir Hiseyin Varır mı var bizim bilmediğimiz:)))