banner461
banner195

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası hakkında

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası ile ilgili bilgi veren Selin Danışmanlık yetkilerinden ve İş Güvenliği Uzmanı olan Abidin Özler'in yaptığı açıklamada yasanın yürürlükte olduğu ve ertelenme haberleri ile ilgili bilgi kirliliği yaşandığını vurgulayarak şu önemli açıklamalarda bulundu.

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası hakkında
15 Temmuz 2013 Pazartesi 18:49

banner143
banner134

 SELİN EĞİTİM VE DANIŞMANLIK ŞİRKETİ BASIN BİLDİRİSİ

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası ile ilgili bilgi veren Selin Danışmanlık yetkilerinden ve İş Güvenliği Uzmanı olan Abidin Özler in yaptığı açıklamada yasanın yürürlükte olduğu ve ertelenme haberleri ile ilgili bilgi kirliliği yaşandığını vurgularayak iş verenlerin acil olarak Risk Analizi, Acil Eylem Planı, İş Güvenliği Eğitimi zorunluluklarını ivedilikle yerine getirmeleri gerektiğini aksi yönde hareket edenlerin kanunun 26. Maddesinin ç bendi gereği çok yüksek para cezalarıyla karşılaşacaklarını önemle altını çizdi. Ayrıca bu iş ve işlemlerin büyük sorumluluk gerektirdiğini bu işlerin uzmanlaşmış ve profesyonel kişi ve firmalarca yapılması gerektiğini, piyasada mevcut olan 100-150 TL?lik ücretlerin iş verenleri zor durumda bırakabileceği gerçeğini de belirtmiştir.

Merkezi Nevşehir de bulunan Selin Danışmanlığın iş verenlerin bu kanun kapsamında ki bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek ,gerekli iş güvenliği uzmanına bilgi birikimine ve gerekli bütün alt yapıya sahiptir.

Nevşehir?in kendi öz firması olduğunu belirterek tüm vatandaşlarımıza saygılar sunar,esenlikler dileriz.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.