banner461
banner195

7 Bölge 7 Üniversite’ Sertifika Programı Başarıyla Tamamlandı

7 Bölge 7 Üniversite sertifikalı eğitim seminerleri için 2013-2014 Eğitim-Öğretim döneminde İç Anadolu Bölgesinden Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi seçildi.

7 Bölge 7 Üniversite’ Sertifika Programı Başarıyla Tamamlandı
10 Aralık 2013 Salı 17:00

banner143
banner134

 İlk kez 2011-2012 Eğitim-Öğretim döneminde düzenlenen ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği 7 Bölge 7 Üniversite sertifikalı eğitim seminerleri, Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kerim Bilgin Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ersan Ersoy danışmanlığında Üniversitemiz Borsa ve Finans Topluluğu tarafından düzenlenen sertifika programı, Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul, Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği ve İstanbul Takas ve Saklama Bankası A.Ş.’den alanında uzman kişiler tarafından verilen eğitim seminerleriyle tamamlandı. 50 öğrencimizin faydalandığı sertifika programından 8 öğrencimiz de staj ve eğitim hakkı kazandı. Öğrencilerimiz, Sermaye Piyasası Kurulu’nda eğitim semineri, Borsa İstanbul’da eğitim ve staj, TSPAKB’nin yürütmekte olduğu lisanslama sınavına hazırlık ve mesleki gelişim eğitimlerinden birine ücretsiz katılım hakkı ve özel bir aracı kurum tarafından staj hakkı kazanmış oldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.