banner461
banner195

7 Engelliye Nevşehir Belediyesi’nden Akülü Tekerlekli Sandalye

7 bedensel engelli vatandaşa bağışlanmak üzere Nevşehir Belediyesi tarafından satın alınan akülü tekerlekli sandalyeyeler , AK Parti Nevşehir Milletvekilleri ve AK Parti Milletvekili adayları , Murat Göktürk , Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’in de katıldığı bir törenle engellilere verildi.

 7 Engelliye Nevşehir Belediyesi’nden Akülü Tekerlekli Sandalye
13 Mayıs 2015 Çarşamba 11:43

banner143
7 Engelliye Nevşehir Belediyesi’nden Akülü Tekerlekli Sandalye
İlgili Galeriye Git
banner134

7 bedensel engelli vatandaşa bağışlanmak üzere  Nevşehir Belediyesi tarafından satın alınan akülü tekerlekli sandalyeyeler , AK Parti Nevşehir Milletvekilleri  ve AK Parti Milletvekili adayları , Murat Göktürk , Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz,  Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’in de katıldığı bir törenle engellilere verildi.

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde , Nevşehir Özel  İnsanlar Eğitim Merkezi’nde eğitim gören eğitilebilir zihinsel engelli  öğrenciler tarafından  sevgi gösterileri ile karşılanan AK Parti Nevşehir Milletvekilleri  ve AK Parti Milletvekili adayları , Murat Göktürk , Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz,  Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver , daha sonra akülü tekerlekli sandalye alacak bedensel engellilerin aileleri ile de bir süre görüştüler.

 Törende daha sonra Nevşehir Belediyesi tarafından satın alınan akülü tekerlekli sandalyeler  daha ,Nevşehir’in çeşitli merkezlerinde ikamet eden   7 bedensel engelliye dağıtıldı.

Bedensel engellilerin aileleri, Nevşehir Belediyesi’nin böyle bir çalışma ile  kendilerine böyle bir sevinci yaşattıkları için Nevşehir  Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür ettiler. Engelliler böyle bir araca kavuşmanın mutluluğunu aileleri ve davetliler ile birlikte yaşadılar.

 Nevşehir Belediyesi personeli daha sonra akülü araçların kullanımı konusunda bedensel engellilerin ailelerine bilgiler verdi.

Engelliler daha sonra törene katılan AK Parti Nevşehir Milletvekilleri  ve AK Parti Milletvekili adayları , Murat Göktürk , Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir Milletvekili adayı Mustafa Açıkgöz,  Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HAKAN - 3 yıl önce
güzel hi̇zmetler ama nedense herkes seçi̇m yaklaşinca bşi̇r hi̇zmet bi̇r hal hatir sormak akillara geli̇yor...
Avatar
Yorumcu - 3 yıl önce
seçimler sağ olsun. seçim olmasaydı bu tarz olayları imkanı yok göremezdik. teşekkürler akp ♥
Avatar
deniz050 - 3 yıl önce
si̇zler duygu sömürücüleri̇si̇ni̇z.acaba hangi̇ engelli̇ye yardimci oldunuz.eli̇nden tuttunuz.şi̇mdi̇ seci̇m yaklaştiya.eli̇ çamurlu i̇nsanlarinin bi̇le eli̇ni̇,eteği̇ni̇ öper takla atarsiniz.ne sevgi̇si̇ veki̇l maaaşi sevgi̇si̇mi̇ hi̇zmet sevgi̇si̇mi̇ bu yil beledi̇ye yüzünde ve pkk tavi̇zi̇ i̇çi̇n oy vermi̇yeceği̇z ai̇le olarak.yazik cok yazik