banner461
banner195

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Stefano Manservisi Kapadokya'da‏

Niğde Üniversitesi’nde gerçekleşecek programa katılmak üzere Nevşehir’e gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Kapadokya Havaalanı’nda Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş tarafından karşılandı.

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Stefano Manservisi Kapadokya'da‏
25 Mayıs 2015 Pazartesi 16:45

banner143
banner134
AB TÜRKİYE DELEGASYONU BAŞKANI STEFANO MANSERVİSİ HİSARCIKLIOĞLU VE PARMAKSIZ’LA BİRARAYA GELDİ

Niğde  Üniversitesi’nde gerçekleşecek programa katılmak üzere Nevşehir’e gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu,  Nevşehir Kapadokya Havaalanı’nda  Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş tarafından karşılandı.

Bölge’de bazı incelemeler için bulunan  Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Stefano Manservisi ile sabah kahvaltısında bir araya gelen TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve  NTSO Başkanı M. Arif Parmaksız Türkiye’nin Avrupa Birliği sürecine ilişkin konular hakkında  bilgi alışverişinde bulunurken, NTSO Başkanı M. Arif Parmaksız İtalyan konuğa  bölgenin simgesi haline gelen  el işlemesi Hitit Testisi hediye etti.

Bölge’den Niğde’de ki programa katılmak üzere ayrılan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, akşam saatlerinde NTSO Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.