banner461
banner195

Abdurrahman Dilipak'tan Konferans...

Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak Niğde’de “İslam Coğrafyası’nın Dünü Bugünü Yarını” konulu bir konferans verdi.

Abdurrahman Dilipak'tan Konferans...
07 Ekim 2013 Pazartesi 14:50

banner143
banner134

 Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak Niğde’de “İslam Coğrafyası’nın Dünü Bugünü Yarını” konulu bir konferans verdi.

 

Niğde Adalet ve Hürriyet Hareketi tarafından, “İslam Coğrafyası’nın Dünü Bugünü Yarını” konulu konferans vermek üzere Niğde’ye davet edilen Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak yoğun ilgiyle karşılandı.

 

İnönü Mahallesi Murat Evler Mevkiinde Niğde Belediyesi Sosyal Tesisi’nde saat 19:30’da gerçekleştirilen konferansa ilgi büyüktü. Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Başkan Yardımcıları Mustafa Yiğit ve Cengiz Ecemiş, Ak Parti İl Başkanı Emrah Özdemir, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Latif Güngör, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Emre Kesek, İl Genel Meclisi Başkanı Erdal Koçyiğit ve pek çok davetlinin katıldığı konferansta Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak İslam Dünyası’na dair bir perspektif çizdi.

Konuşmasına “Sizleri Rabia işaretiyle selamlıyorum.” Diyerek başlayan Abdurrahman Dilipak daha sonra şunları söyledi: “Hiç kimse dünyada olup biteni görmezden, duymazdan, bilmezden gelme hakkına sahip değildir. Bu dünyada yaptığınız ve yapmanız gerekirken yapmadığınız, söylediğiniz ve söylemeniz gerekirken söylemediğiniz her şeyden hesaba çekileceksiniz. Bu dünyada yaptıklarınıza ve de yapmadıklarınızla ya kendi cennetinize sırtınızda tuğla taşıyacaksınız ya da kendi cehenneminize sırtınızda odun taşıyacaksınız. Kim ne yaparsa kendisi için yapar. Haksızlıklar karşısında susanlar dilsiz şeytanlardır. Müslümanlar yeryüzünde hakkın gören gözü, işiten kulağı, tutan eli, haykıran sesi olacaktır.”

 

Konferans salonunu dolduran yüzlerce kişi, program sonunda Abdurrahman Dilipak ile fotoğraf çekinmek ve imza almak için sıraya girdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.