banner461
banner195

Acıgöl Belediyesinden 142 Öğrenciye Burs

Acıgöl Belediyesi İamail Çavuşoğlu liderliğinde tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda eğitime verilen destek devam ediyor. Yüksek öğretimde öğrenim gören toplam 142 öğrenciye burs imkanı sağlandı...

Acıgöl Belediyesinden 142 Öğrenciye Burs
20 Kasım 2013 Çarşamba 22:19

banner143
banner134
ACIGÖL BELEDİYESİNDEN EĞİTİME %100 DESTEK DEVAM EDİYOR...

Yerel seçimlerde bir ilke imza atarak aday adayı olmayacağını açıklayan Acıgöl ün başarılı ve örnek Başkanı İsmail Çavuşoğlu Eğitime olan desteğini sürdürüyor.İşte Çavuşoğlu nun açıklaması: 

Belediyemiz tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda eğitime verilen destek devam ediyor. Yükseköğretimde öğrenim gören toplam 142 öğrenciye burs imkanı sağlanmıştır.  

            Nevşehir merkezde eğitim ve öğrenim gören 130 lise öğrencisi Belediyemiz otobüsleri ile 0,50 Kuruştan taşınmaktadır. 10 yıldır aynı fiyattan taşıma yapılmakta olup, bu yılda zam yapılmamıştır.

            Yine Belediyemizce 2004 yılından bu yana İlçemiz merkezinde eğitim öğretim gören ilkokul, ortaokul ve Lise öğrencilerine bir yıl boyunca yetecek defter, kalem vs. kırtasiye malzemeleri verilmektedir.

            Belediyemizin şimdiye kadar yapmış olduğu eğitime katkı ve destek bundan sonrada devam edecektir. Verilen bu katkı ve destek sayesinde ilçemiz eğitim ve öğretimde hızlı bir gelişme sağlayacaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.