banner461
banner195

Acıgöl İlçe Kaymakam Vekili Ahmet SOLEY'den Önemli Açıklama

Nevşehir Vali Yardımcısı ve Acıgöl Kaymakam Vekili Ahmet SOLEY, Acıgöl İlçe Kaymakamı Mustafa Çakır'ın açığa alınmasının ardından yazılı olarak bir basın açıklamasında bulundu.

Acıgöl İlçe Kaymakam Vekili Ahmet SOLEY'den Önemli Açıklama
12 Ağustos 2016 Cuma 22:47

banner143
banner134
İlçe Kaymakamı Mustafa Çakır'ın açığa alınmasından sonra Acıgöl Kaymakam Vekilliği görevine getirilen Nevşehir Vali Yardımcısı Ahmet SOLEY, şu açıklamada bulundu.

Değerli Acıgöl’lü Hemşehrilerim.

Hain Fetullahçı Terör Örgütünün 15 Temmuz gecesi ortaya çıkan Devletimizi yıkmaya yönelik girişimlerinin halkımız ve yurtsever güvenlik güçlerimizce başarıyla bastırılmasının ardından Devletimizin içine sızmış hain örgüt yanlılarından temizlenmesine yönelik bir süreç içine girilmiş bulunuyor.

Bu süreçte getirildiğim kısa süreli bu görevim süresince bu hain örgüt yanlılarının İlçemizdeki uzantılarının bulunup cezalandırılmaları ve kamu hizmetlerinin etkin bir şekilde yürütülebilmesi için tüm gücümle çalışacağım.

Görev sürem içinde hangi görüşte ve hangi statüde olursa olsun hiç kimse arasında ayrım yapmaksızın kapım herkese açık olacaktır. Başarılı olabilmek için sizlerin yardım ve desteğine ihtiyacım var. Sizlerden destek ve güç alabildiğim sürece de bu kısa süre içinde birlikte birçok hedefin gerçekleştirilebilineceğine içtenlikle inanıyorum.

Selam ve saygılarımla 


Ahmet SOLEY
Vali Yardımcısı
 Kaymakam V.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.