banner461
banner195

Acıgöl İlçesinde Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Ediyor.

Acıgöl Belediye Başkanı İsmail Çavuşoğlu’nun en büyük hayali birer birer gerçeğe dönüşüyor. Acıgöl Belediyesi ile Nevşehir Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Kurugöl Mevkiinde ağaçlandırma çalışmaları büyük bir hızla yürütülüyor.

Acıgöl İlçesinde Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Ediyor.
12 Aralık 2012 Çarşamba 11:48

banner143
banner134

 Ağaç Dikme İşlemi Acıgöl İlçe Kaymakamı Murat DEMİRCİ,Nevşehir Vali Yardımcısı Ünal ÇAKICI, Acıgöl Belediye Başkanı İsmail ÇAVUŞOĞLU,Nevşehir İl Orman İşletme Müdürü Aykut SATIRLI, Acıgöl İlçe Emniyet Amiri Dr.Bülent AKKAYA ve Acıgöl İlçe Jandarma Komutanı Cahit YAVUZ' un katılımlarıyla başladı.

Nevşehir'in bir on yıl öncesine kadar kupkuru adeta çölleşmiş ilçesi görünümündeki Acıgöl de başlattığı yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmalarının mimarı Acıgöl Belediye Başkanı Sayın İsmail Çavuşoğlu nun bu günlerde ketfine diyecek yok.En büyük hayali Acıgöl ilçesini yemyeşil renklere bürünmüş bol oksijenli doğal görüntüsüyle bir görüntüye kavuşması.Acıgöl Belediyesi olarak Acıgöl ün yamacındaki Dağlık alanda başlattığı ağaçlandırma çalışmalarını sürekli takip ediyor.Başkan Çavuşoğlu Kendi deyimiyle yarınlara bırakılacak en güzel eser olarak Ağaç dikmek kadar hayatta daha başka güzel bir şey yok onları çocuklarım gibi görüyorum demişti.
FİB Haber Merkezi olarak Kıymetli Başkanımız Acıgöl Belediye Başkanı İsmail ÇAvuşoğlu nu kutluyor ve bu örnek çalışmalarının tüm Belediyelere bir örnek teşkil etmesini diliyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.