banner461
banner195

Acıgöl Kaymakamı Çakır’ın Ziyaretleri Sürüyor

Acıgöl ilçe kaymakamı Mustafa Çakır ve Daire Amirleri eşliğinde ziyaret edilen Karapınar Kasabasında öncelikle Karapınar Belediye Başkanlığı ziyaret edildi.

Acıgöl Kaymakamı Çakır’ın Ziyaretleri Sürüyor
19 Aralık 2014 Cuma 16:44

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçe kaymakamı Mustafa Çakır ve Daire Amirleri eşliğinde ziyaret edilen Karapınar Kasabasında öncelikle Karapınar Belediye Başkanlığı ziyaret edildi.

Ziyarette Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik ile bilgi alışverişinde bulunan ilçe kaymakamı Mustafa Çakır ve beraberindeki daire amirleri belediye ziyaretinin ardından Karapınar kasabası sağlık evini de ziyaret etti.

Burada Doktor Zekai Yalçın'dan kasabanın sağlık durumu hakkında bilgiler alan heyet daha sonra Kasaba merkezindeki Kahvehane ziyaretiyle vatandaşlarla buluşularak istek, öneri ve şikâyetleri not etti.

Heyet kasabadaki eğitim kurumlarından Karapınar İmam Hatip Ortaokulu, Esentepe İlkokulu ve Karapınar İlkokulunu da ziyaret ederek Öğretmenler ile görüşüp, görüş alışverişinde bulundu.

Bu arada Acıgöl ilçe kaymakamı Mustafa Çakır, 2013- 2014 yıllarında İlçede Kaymakamlık görevinde bulunmuş olan ve şu an Aksaray Gülağaç Kaymakamı olarak görev yapan Mehmet Fatih Koca’yı makamında kabul etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.