banner461
banner195

Acıgöllü Gençler Mayıs’ı Bekliyor

Acıgöl ilçesinde genç nüfusun özellikle kış aylarında kahvehanelerden uzaklaştırmak ve spora yönlendirmek ayrıca sağlıklı bir nesil yetiştirmek için, Belediyeye Hazine tarafından tahsis edilen Futbol sahasının yanındaki alana maddi imkanlar dahilinde 2011 yılında Kapalı Spor Salonu, inşaatına başlanılmış temeli atılmış ve kaba inşaatının bir kısmı yapılmıştı.

Acıgöllü Gençler Mayıs’ı Bekliyor
08 Mart 2014 Cumartesi 16:58

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesinde genç nüfusun özellikle kış aylarında kahvehanelerden uzaklaştırmak ve spora yönlendirmek ayrıca sağlıklı bir nesil yetiştirmek için, Belediyeye Hazine tarafından tahsis edilen Futbol sahasının yanındaki alana maddi imkanlar dahilinde 2011 yılında Kapalı Spor Salonu, inşaatına başlanılmış temeli atılmış ve kaba inşaatının bir kısmı yapılmıştı.

Yarım kalan Acıgöl Spor salonu inşaatının kalan işleri Gençlik ve Spor Bakanlığına devredilmiş ve Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kapalı spor salonu yapım ihalesi yapılmıştı.

İhale sonucunda yüklenici firma inşaat işlerine başlamış ve hızla devam etmekte. İhale şartnamelerine göre Spor salonu inşaatının 2014 yılı mayıs sonu itibariyle bitirilip açılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.