banner421
banner195

Açıkgöz, İlk İftarı Vatandaşlarla Yaptı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Ramazan ayının ilk iftarını vatandaşlarla birlikte açtı.

Açıkgöz, İlk İftarı Vatandaşlarla Yaptı

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen İftar Sofrası, Ramazan ayının ilk günü İbrahim Paşa Mahallesi’ndeki Modern Sebze Pazarının alt katındaki salonda kuruldu. 

Nevşehir Belediyesi Modern Kapalı Pazar yerinin hemen alt bölümünde oluşturulan salondaki ilk iftarı vatandaşlarla birlikte yapan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, iftar yemeği öncesi masaları dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti onların sıkıntılarını dinledi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ramazan ayının huzur, dostluk, barış ve kardeşlik getirmesini diledi. Açıkgöz, Ramazan ayı boyunca farklı ilçe, belde ve köylerde de sık sık halkımızla iftar yemeğinde bir araya geleceğiz" diyen Milletvekili Açıkgöz, tüm vatandaşlarımızın Ramazan Ay'ını da tebrik etti.AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz'le birlikte düzenlenen İftar proğramına ayrıca Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz’ de katıldı.
 
Akşam ezanının okunmasına müteakip yapılan dua ile vatandaşlar,  ilk iftarı yapmanın heyecanını yaşadılar.
 
Ramazan ayı sürecinde Nevşehir Belediyesi’nin öncülüğünde hayırsever vatandaşlarla işbirliği halinde oluşturduğu iftar sofrasına her gün 1500 civarında kişinin katılması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.