banner461
banner195

Açıkgöz'den Ramazan mesajı

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz'den Ramazan mesajı...

Açıkgöz'den Ramazan mesajı
08 Temmuz 2013 Pazartesi 21:16

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Ramazan'ın millete, ülkeye, dünyaya ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diledi.
 
Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı. Açıkgöz mesajında 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif'in, Müslümanların özlemle beklediği bir ay olduğunu belirterek, Nevşehirlilerin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan ayını kutladı.
 
Ramazan-ı Şerif'in insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesine büyük katkı sağlayacağını ifade eden Açıkgöz, şöyle devam etti: "Rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olan Ramazan-ı Şerif, dini açıdan taşıdığı anlamın yanı sıra sosyal olarak da tam bir dayanışma dönemidir. Halkımızın bu kutsal ayda yardım yaparak, bağışta bulunarak, dua ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içinde olacağına inanıyorum. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı Ramazan-ı Şerif'i bu erdemli özelliklerin yerleşmesi için bir vesile olarak değerlendirmeliyiz. Ramazanın milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
misafir - 5 yıl önce
başkanım resmde göründüğünüzden daha yakışıklısınız, böyle resimleri kullanmayın lutfen. daha isabetli tercihler bekliyoruz sizlerde.
Avatar
misafir - 5 yıl önce
işim düştü 5 defa ak parti binasına gittim, bir ara düşündüm şöyle il teşkilatı varmıdır diye. salih açıgözün hem il hemde ilçeyi tek başına idare ve idame ettiğini gördüm. helal olsun