banner461
banner195

Açıklama Hafta Başında

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver’in Başbakan Erdoğan tarafından resmen açıklanmasının ardından AK Partide Şimdi Gözler İlçe ve Belde Belediye Başkanları Aday Açıklamasına çevrildi.

Açıklama Hafta Başında
07 Aralık 2013 Cumartesi 11:21

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver’in Başbakan Erdoğan tarafından resmen açıklanmasının ardından AK Partide Şimdi Gözler İlçe ve Belde Belediye Başkanları Aday Açıklamasına çevrildi.

Merakla beklenen AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı açıklanması ardından gözler şimdide Nevşehir ilçe ve belde belediye başkan adaylarının ne zaman açıklanacağına çevrildi. Bu konuda edindiğimiz bilgiye göre İlçe ve beldelerin başkan adayları masaya yatırılarak değerlendirileceği önümüzdeki hafta başında adayların açıklanarak Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde kamuoyuna tanıtılacağı ifade edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
narlı - 4 yıl önce
hasan ünver başkanımın nara müdahale etmesini ve nar için iyi bir adayın çıkarılması yönünde gayret göstermesini temenni ediyorum şu bir gerçekki nar merkeze yakın olması sebebiyle hasan başkanla kordineli çalışabilecek birisi olması lazım
Avatar
hÜsNü - 4 yıl önce
il başkanı kazım sunar, berbat yürüttüğün, eline yüzüne bulaştırdığın bu sürecin sonunda istifa etme erdemini göster bari. yoksa zaten hasan paşa defterini dürecek. bi daha da böyle işlere kalkışma emi.
Avatar
başkana - 4 yıl önce
lütfen oktay bey hariç başkan yardımcılarını değiştir