banner461
banner195

Aday Adayı Hüseyin Varır İHH Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Varır ziyaretlerini Nevşehir İHH İnsani Yardım Derneği’ni ziyaret ederek sürdürdü.

Aday Adayı Hüseyin Varır İHH Ziyaret Etti
17 Mart 2015 Salı 16:50

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Varır  ziyaretlerini Nevşehir İHH İnsani Yardım Derneği’ni ziyaret ederek sürdürdü.


Ziyarette konuşan Varır, "Türkiye güzel bir ülke, büyük bir lideri var başında. Dolayısıyla bu lidere sahip çıkmamız gerekiyor" dedi. 

Varır, İslam ülkelerinin Türkiye’den çok beklentilerinin olduğunun altını çizerek, "Müslüman alemi Türkiye’den çok şey bekliyor. Dolayısıyla bu lideri kolay bulmadı Müslüman alemi. Nerede bir mazlum var hemen oraya bir müdahale ediliyor" diye konuştu.


Siyasette bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden Varır, "Bu bayrağı arkadaşlarımız güzel bir şekilde taşıdı. Şu anda güçlü bir iktidar var. Bu iktidar ülkeye çok büyük değişimler yaşattı. Bundan sonra da yeni vizyonları var. Biz de inşallah bu yeni vizyonda bir asker, bir nefer olacağız" ifadelerini kullandı.


İHH İnsani Yardım Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Baki Öncel ile istişarelerde bulunan Varır, "İHH’nın manevi tarafı çok güçlüdür. Bu duyarlılık, hassasiyet hiçbir yerde yok. Çok mutlu oldum şehrimizin bu konuda güçlü ve yardım sever konusunda olmasına. Allah yardımcınız olsun” şeklinde konuştu.

Öncel de Varır'a 7 Haziran seçimlerinde başarı dileklerini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KARDELEN - 3 yıl önce
sayin vekilim nevşehirli hemşerilerimiz hizmet nasil, vekillik nasil yapilir görecekler inşallah allah bu yolda yar ve yardimciniz olsun selam ve dua ile