banner461
banner195

Afrikalı çocuklar Ürgüp Belediyesi tarafından sünnet ettirilecek

Afrika kıtasında yer alan Moritanya İslam Cumhuriyeti vatandaşı olan Abdullah ve İdris Ebale kardeşler, Suriye üzerinden Türkiye’ye sığındılar. Nevşehir’de ikamet eden mülteci aile, Ürgüp Belediyesinin bu yıl düzenleyeceği 6. sünnet şöleninde çocuklarını sünnet ettirmek için müracaat ettiler.

Afrikalı çocuklar Ürgüp Belediyesi tarafından sünnet ettirilecek
30 Mayıs 2014 Cuma 12:37

banner143
Afrikalı çocuklar Ürgüp Belediyesi tarafından sünnet ettirilecek
İlgili Galeriye Git
banner134

Ürgüp Belediyesi bu yıl 37 çocuğu sünnet ettirecek... Afrika kıtasında yer alan Moritanya İslam Cumhuriyeti vatandaşı olan Abdullah ve İdris Ebale kardeşler, Suriye üzerinden Türkiye’ye sığındılar. Nevşehir’de ikamet eden mülteci aile, Ürgüp Belediyesinin bu yıl düzenleyeceği 6. sünnet şöleninde çocuklarını sünnet ettirmek için müracaat ettiler.

Nevşehir’li Osman Açıkel isimli vatandaşın aracılığıyla belediye başkanı Fahri Yıldız’ı ziyaret eden aile, Ürgüp Belediyesine çok teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Abdullah ve İdris’in de aralarında olduğu 37 çocuk, bu yıl Ürgüp Belediyesi tarafından sünnet ettirilerek, düğünleri Ürgüp’lülerin katılımıyla 21 haziranda gerçekleştirilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kenan - 4 yıl önce
hay mşlh ne güzel bir yardım allah onlardan razı olsun keşke her ülkede böyle ırk ayrımı olmadan yaşanabilse müslümanın beyazı siyahı olmaz hepbirlkite kardeşiz...elhamdülillah