banner461
banner195

AHİKA Yönetim Kurulu İspanya'da Temaslarda bulundu

Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyeleri 15-20 Eylül 2013 tarihleri arasında İspanya’ya bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

AHİKA Yönetim Kurulu İspanya'da Temaslarda bulundu
26 Eylül 2013 Perşembe 16:23

banner143
banner134

 Ahiler Kalkınma Ajansı sorumluluk bölgesindeki Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde illerinin Valilileri ile Aksaray ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarından oluşan heyete AHİKA Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız, Planlama Programlama ve Koordinasyon Birimi Başkanı Ufuk Kırmızı ve İzleme ve Değerlendirme Birimi Başkanı Zekeriya Ay da eşlik etti.

 

15 Eylül Pazar günü Madrid’e ulaşan heyet 16 Eylül Pazartesi günü Madrid Kalkınma Ajansını ziyaret ederek Ajans ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. Heyet aynı gün Madrid Büyükelçimizi de ziyaret etti.

 

Madrid’in ardından Granada ve Cordoba’da temaslarda bulunan heyet 18 Eylül Çarşamba günü Sevilla’da, Sevilla Kalkınma Ajansı’nı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bir brifing aldı.

 

19 Eylül Perşembe günü Barcelona Ticaret Ateşeliği ve Barcelona Başkonsolosluğu’nu ziyaret eden Heyet ispanya temaslarını tamamlayarak 20 Eylül Cuma günü Türkiye’ye döndü.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.