banner461
banner195

Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Kırşehir'de Yapıldı

Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Kırşehir'de Yapıldı...

Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı Kırşehir'de Yapıldı
03 Haziran 2014 Salı 14:22

banner143
banner134

 Ahiler Kalkınma Ajansı Haziran ayı olağan genel kurulu toplantısıKırşehir'de yapıldı.

Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak'ın başkanlığında gerçekleşen toplantı, bir önceki dönemin gündem değerlendirmesi ile başladı.

Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak, "İlkokul öğrencilerine hem Kapadokya'yı hem de Ajans'ı tanıtmak amacıyla Kapadokya tanıtım gezileri düzenlemek ile ilgili karar alınacak.

Gündem maddelerinden önemli bir konu ise 2014 yılı Mali destek programında hibe almaya hak kazanacak projelere karar verilmesidir. Sektörel Rekabet Edebilirlik Mali Destek Programında projelerin değerlendirme süreci bitmiş ve Yönetim Kurulu'nun karar alma aşamasına gelinmiştir. Ajansımıza 5 ilimizden 132 proje başvurusu yapılmıştır. Bu yıl Ajansımızca verilecek toplam hibe tutarı 10 milyon TL'dir" şeklinde konuştu.

Toplantıya Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak başkanlık ederken, Aksaray,KırıkkaleNevşehirNiğde illerinin valileri ile birlikte Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Başkanları, Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanları ile Ahika Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız katıldı. Toplantının kalan bölümü basına kapalı şekilde devam etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.