banner461
banner195

AK Parti Aday Adayı Karaaslan, Ördü’yü Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mehmet Karaaslan, Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü’yü ziyaret etti.

AK Parti Aday Adayı Karaaslan, Ördü’yü Ziyaret Etti
04 Mart 2015 Çarşamba 14:59

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mehmet Karaaslan,, Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü’yü ziyaret etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mehmet Karaaslan, hafta sonunda yapılan temayül seçimleri sonrasında Nevşehir’de seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

Mehmet Karaaslan, temayül yoklaması sonrasında sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek neden aday adayı olduğunu ve Nevşehir’de ne gibi çalışmalar yapacağı konusunda ziyaret ettiği sivil toplum kuruluşlarına bilgiler veriyor. 

Mehmet Karaaslan, bu kapsamda bugün ilk olarak Nevşehir Esnaf Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü’yü ziyaret etti. Ziyarette Ördü’ye seçim çalışmaları hakkında bilgiler verirken esnafların sorunlarını da dinledi.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü ise ziyaretinden dolayı AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Mehmet Karaaslan,’a teşekkür ederken seçim çalışmalarında da başarılar temennisinde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan temel - 3 yıl önce
karaaslan gümbür gümbür geliyor inş...
nevşehir, karaaslan sayesinde türkiye siyasetinde tanınacak inş...