banner461
banner195

AK Parti Aday Adayı Soysaldı’dan Memur-Sen’e Ziyaret

18 Eylül 2015 tarihinde siyasi partilerin aday listelerini belirlemesi öncesinde Milletvekili aday adaylarının STK ziyaretleri sürüyor.

AK Parti Aday Adayı Soysaldı’dan Memur-Sen’e Ziyaret
10 Eylül 2015 Perşembe 18:27

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 18 Eylül 2015 tarihinde siyasi partilerin aday listelerini belirlemesi öncesinde Milletvekili aday adaylarının STK ziyaretleri sürüyor.

AK Parti’den Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunan Zehra Soysaldı, Memur-Sen İl Temsilciliğini ziyaret ederek İl Temsilcisi ve beraberindeki sendika şube başkanlarıyla bir süre sohbet etti.

Ziyarette Ülkenin içerisinde bulunduğu durumu değerlendiren Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mustafa Özdemir, terör olaylarını bir kez daha kınadı, Şehitlerimize Allah’tan Rahmet, Yakınlarına ve Türk Milletine Başsağlığı diledi.

Ülkenin içinde bulunduğu şu an ki sıkıntılı süreçten kurtulabilmesi için AK Parti’nin yeniden tek başına iktidar olması ve ülkeye istikrarın yeniden gelmesi gerektiğine dikkat çeken AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Zehra Soysaldı sandık başına gidecek olan seçmenin bu bilinçle oyunu kullanmasını istedi. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.