banner461
banner195

AK Parti Gençlik Kollarından Rektör'e Ziyaret

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Av.Mustafa Rauf Yanar ve Gençlik kolları üyesi bir grup 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Nevşehir Hacı Bektaşı Veli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Filiz Kılıç'a ziyarette bulundular..

AK Parti Gençlik Kollarından Rektör'e Ziyaret
07 Mart 2014 Cuma 20:37

banner143
AK Parti Gençlik Kollarından Rektör'e Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134

Rektör Kılıç, Ziyaret sonrası AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Av.Mustafa Rauf Yanar ve heyetine ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Av.Mustafa Rauf  Yanar'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolasıyla yaptığı açıklamada;

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm Dünya Kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarız dedi..

  • AK GENCLIKTEN KADINLAR GÜNÜ MESAJI‏

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Toplumun temeli aile, ailenin temeli kadındır. Ülkemizde kadınlar eğitim, ekonomi, siyaset ve toplumsal hayatın her alanında aktif rol almaktadır.

Yaşamımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda bizden desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin ve toplumun temel taşı kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlar sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dilerim.

                                                                                                                                            AK PARTİ NEVŞEHİR GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI AV. MUSTAFA RAUF YANARKaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yüz yok - 4 yıl önce
Ünverin Hocaya gidecek yüzü kalmadı. Çoluğu çocuğu gönderiyor. Ben öğretim görevlisiyim Toki mağduruyum. Anladınız değil mi!
Avatar
deli vehpi - 4 yıl önce
Bu olayı kişiselleştirmeyelim bunun Hasan Ünver ile baglantisi yok genç kardeşler bir ziyarette bulunmuş ayrica o coluk çocuk dedigin insanlar varya hepsi fakülte mezunu saygın ve güzide insanlar senin gibi bir belediye başkanı ile genclik kollarının birbirinden bağımsız olarak çalıştığıni bilmeden burada böyle düşük yorumlar yapacak insanlar değil en azından
Avatar
mustafa - 4 yıl önce
yasin güneş kardeşimizin ekibi hala gençlik kollarını ayakta tutuyor helal olsun..yeni başkanım yasin güneşin ekibine sahip çık sırtın yere gelmez yıllardır bu davanın peşinde koşan arkadaşlardan biri yanına oturmuş o arkadaşlara ve ekibine sahip çık karşılık beklemeden hizmet ediyorlar helal olsun onlara..karşılık bekleseler encümende olurlardı zaten..
Avatar
köle mahmut - 4 yıl önce @deli vehpi
kardeşim sen neden böyle düşük insanları muhatap alıyorsunki yoksay gitsin..
Avatar
ögrenci - 4 yıl önce
nevşehir de başkan ve siyasilerin üniversitemize gelme yüzü yok korkuyor oylar gidiyor diye oylar kesin hırsızlara degil.
Avatar
REİS - 4 yıl önce
allah yardımcın olsun rauf başkan...