banner461
banner195

AK Parti Gülşehir İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması

AK Parti Gülşehir İlçe Başkanlığı yazılı bir açıklama yaparak aday belirleme süreci hakkında değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Gülşehir İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması
26 Kasım 2013 Salı 18:30

banner143
banner134
 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde ilçe belediye başkanlığı aday adaylığına partimizden 12 arkdaşımız müracat etmiştir. Bu kadar başvurunun olması partimize olan büyük teveccühün bir göstergesidir.

Bu süreç içerisinde tüm aday adaylarımıza bir program dahilinde ilçe teşkilatımız ile bir araya gelerek, kendilerini ve projelerini anlatma imkanı verilmiştir. Aynı zamanda Kasım ayını ilk haftası içerisinde partimiz Genel Merkezi tarafından ilçemizde halkımız ile anket çalışması yapılmış ve halkımızın nabzı tutulmuştur. Buna ilave olarak 10 Kasım 2013 tarihinde il koordinatörü Kocaeli Milletvekili Sayın İlyas Şeker teşkilat mensupları ile (Ana kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İl Genel Meclisi, İlçe Belediye Meclisi ve Mahalle Başkanları olmak üzere yaklaşık 60 kişi) yüz yüze ve tek tek görüşmek suretiyle teşkilatın yerel seçimlere yönelik görüşlerini almıştır.

      Tüm bunlardan sonra 17 Kasım 2013 tarihinde yapılmış olan ve Genel Merkezimizden gelen yetkili 5 kişilik heyet gözetiminde ve denetiminde tüm ilçelerde olduğu gibi, ilçemizdende yaklaşık 75 kişinin oy kullandığı bir teşkilat temayül yoklaması Nevşehir'de gerçekleştirilmiştir. İlçemizden Teşkilat Temayülüne katılım % 95 seviyesinde gerçekleşmiştir. Teşkilat mensuplarımız temayüllerini; özgür bir şekilde, hür iradelerini hiç bir yönlendirilme yapılmaksızın Genel Merkeze ulaştırılmak üzere sandığa yansıtmışlardır. Temayül ve anket sonuçları Genel Merkezimizde değerlendirilmektedir.


Bütün bu çalışmalar parti tüzük, program, yönetmelikler, Genel Merkez MYK kararları ile il başkanlığının talimatları doğrultusunda başarılı bir şekilde nihayete erdirilmiştir.

Gülşehir İlçe teşkilatı olarak tüm aday adaylarımıza başarılar diliyor, partimize göstermiş oldukları teveccüh ile, birlik ve beraberliğimize yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.


İlçemize, insanlarımıza ve partimize en iyi hizmeti sunacak bir ismin aday olarak gösterileceğine olan inancımız tamdır. Nihai karar Genel Merkeze ve Sayın Başbakanımıza aittir.                                              

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.  

                                                                                                                 
AK Parti Gülşehir İlçe Başkanlığı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
:)) - 5 yıl önce
buna kagalar bile güler....... gençlık kolları başkanı itiraz etmedimi, üyenizin biri istifa etmedi mi? karakterli ol ve yönlendirdiğin isimleri açıkla!!
Avatar
AHMET - 5 yıl önce
birazcik erkek ol ilce baskani yaptiklarinizi aciklayinda herkes bilsin uyelere demedinizmii ismi lazim olmayan sahis icin oy kullanin diye biraz erkek olda acikla dogrulari ama sen aciklayamassin zaten bu secim bittikten sonrada seni o koltuga oturtmazlar canim kendi isteginle gitmessen zorla gonderirler seni
Avatar
Doğrular Bilinsin - 5 yıl önce
arkadaşlar 1.sıraya hakan yamanı 2ye ise rasim koçu yazın, namus şeref sözü verin, yemin edin diyerek baskı yaptığını, hoş aslında çok saf niyetlerle söylemiş, yemin ettirdiğinin bile farkında değilmiş vs. vs. :)) cüm alem biliyor. kulun bildiğini saklayın bakalım, bu yıl gülşehirde hoş olmayan entrikalar dönüyor. tezgahlar kurulmuş, haklar yenmekte. hayırlısı bakalım, hak,adalet inşallah yerini bulur. ilçe artık ithal, olaylara esnaf gözüyle bakan başkanlar istemiyor.
Avatar
Gençlik - 5 yıl önce
gülşehirde gençlik kollarımı istifa edip aday olmadımı.handi ilçede gençlik kolları çalışıyorda gülşehir şalışacak mahmut uluer kolcuoğlu resterant dan kafasını kaldırıp az siyasete baksın
Avatar
Ahmet Yücekul - 5 yıl önce
İlçe Başkanı adam gibi bir adamdır. 2002 den buyana bu partinin kahrını çeken , en zor günlerinde dim dik duran, fedakar bir insandır. Kalleşlere menfaatçilere
bu meydanı bırakmayacak kadar cesur, gözüpektir.
Avatar
İsmail Koçak - 5 yıl önce
Ahmet Yücekul a katılıyorum. Eksik bile anlatmış başkanı. En önemli icraatlarından biri Tuzköy ve Karacaşarı ilçeye mahalle yapmıştır. Tüm engellemelere rağmen...
Avatar
ihsan Avcı - 5 yıl önce
Doğru bende şahitim. İlçe belediye başkanı ve meclis üyeleri karşı çıktılar ama ilçe başkanı kadir beyin ısrarı ve dik duruşu ile biz Karacaşarlılar ilçeye mahalle olduk. Onu çok seviyoruz. İleri görüşlü. Biz onu böyle bilmezdik.
Avatar
Mehmet Tuzocak -Tuzköy - 5 yıl önce
İHSAN beyin söylediklerinin aynısını bende ümit başkandan duymuştum. Bizim beldede de kadir salman'a çok teveccüh var. Toplumun beklentilerine önem veren biri.