banner461
banner195

AK Parti Heyetinden Nevşehir de Esnaf Ziyareti

Nevşehir esnafını ziyaret eden AK Parti Heyeti esnaf ile tek tek görüşerek hem bayramlaştılar hemde Nevşehir ile ilgili taleplerini dinleyerek not alıp çözüm üretmeye çalışıyorlar.

 AK Parti Heyetinden Nevşehir de Esnaf Ziyareti
13 Ağustos 2013 Salı 19:53

banner143
banner134
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tatile girmesinin ardından Nevşehir'e gelen AK Parti Milletvekilleri Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider ve Erdal Feralan,AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz Belediye Başkanı Hasan Ünver ve parti teşkilatı ile birlikte gün boyu Nevşehir esnaflarını yerlerinde ziyaret ettiler. 


Yapılan ziyaretlerle ilgili olarak bir açıklama yapan AK Parti Nevşehir  Milletvekili Ebubekir Gizligider; "24. dönem 3. yasama yılı sona erdi. Tüm milletvekilleri illerine döndü. 1 Ekim 2013 tarihine kadar meclisimiz tatil. Bu süre içerisinde Nevşehir de olacağız.

Bugün Nevşehir merkezimizde esnaflarımızı ziyaret ederek onları dinledik bayramlaştık güzel bir buluşma ve kucaklaşam oldu.Vatandaşlarımızda bu ziyaretlerden ziyadesiyle memnun kaldıklarını gördük dedi.
Gizligider ;Bu vesileyle tüm hemşerilerimin mübarek Ramazan Bayramlarını bir kez daha tebrik ediyorum. İnşallah geride bıraktığımız Ramazan ayında tüm kıldığımız namaz ettiğimiz duallar ve tuttuğumuz oruçlarımız kabul olur ve birlik ve beraberliğimizin devamına vesile olur.

1 Ekim'e kadar Nevşehir de olacağız.
Bu gün AK Parti Heyeti olarak Nevşehir de esnaflarıımızı ziyaret ediyoruz. Nevşehir ile ilgili talepleri varsa onları alıyoruz. Ramazan aylarında geçmiş yıllarda olduğu gibi Milletvekili arkadaşlarım ve Teşkilatlarımızla birlikte hemen her gün bir ayrı ilçe yada belde ziyaretleri ile vatandaşlarımızla birlikte olmaya çalıştık.Yoğun bir programımız var. İl genelinde gezilerimizi sürdüreceğiz.. Bu geziler sırasında ihtiyaçları da yerinde tespit ediyoruz "dedi.Gizligider AK Parti heyetimize gösterilen ilgi nedeniylede vatandaşlarımıza teşekkür etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kaptan - 5 yıl önce
seçim çalışmaları son gaz durmak yok unutulmamış nevşehirli günaydın bide üçü bir arada
Avatar
Haha - 5 yıl önce
Simdiye kadar nerdeydiniz su dolasmalari her ay yapsaniz secilene kadar degil veya belli günlerde Yapsaniz
Avatar
abdullah bilir - 5 yıl önce
ya şu vekillere sitemde bulunmayın nerdeydiniz diye. adamlar vekil arkadaş, işin düştüyse git partiye ofislerine yıl boyunca halletsinler. eğer yüz çevirirlerse o zaman sandıkda, basında cezalarını kesin. adamlar koskoca ili gezseler zaten 4 yıl sürer...
Avatar
gerçek - 5 yıl önce
vekiller her ay burda dolaşsa ankarada ki vekillik görevini sen mi yapacaksın.nevşehiri çık bir dolaş vekille er sıkıntılarında onların yanında senin haberin yok asıl sen çık bi dolaş
Avatar
efsane - 5 yıl önce
aynen ole secimler yaklasiyo gezmeler basliyo ne ayak bukadar olur