banner461
banner195

AK Parti Hükümetleri Milli Eğitimde Çığır Açtı

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Reyhan Memiş, AK Parti Hükümetleri döneminde milli eğitimde ülke tarihine önemli imzaların atıldığını söyledi.

AK Parti Hükümetleri Milli Eğitimde Çığır Açtı
07 Mart 2015 Cumartesi 16:51

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Reyhan Memiş, AK Parti Hükümetleri döneminde milli eğitimde ülke tarihine önemli imzaların atıldığını söyledi.

Kendisinin bizzat görev aldığı milli eğitim camiasında AK Parti hükümetleri döneminde yaşanan gelişmelerin ülke geleceğine yapılan yatırım olarak görülmesi gerektiğine değinen AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Reyhan Memiş, “Milli eğitimde AK Parti hükümetleri ülke tarihinde çığır açacak çalışmalar yaptı. Örneğin Fatih Projesi ile ülkenin geleceği olan gençlerimize, çocuklarımıza yepyeni ve çağdaş bir vizyon kazandırıldı. Biz öğrenim hayatımızda hiç kitaplarımızı masamızın üstünde görmedik. Öyle oluyordu ki kitapçılardan bile ders kitaplarımızı bulabilmek oldukça zordu. Bulamadığımız kitapları ablalarımızdan alırdır. İlginçtir sayfası yırtık bir kitap yüzünden kırık not aldığımı bilirim. Bu olayda bir hayli üzmüştü” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak - 3 yıl önce
Akp milli eğitim i mahvetti bunu yandaşları bile kabul ediyor
Avatar
öz nevşehirli - 3 yıl önce
ak parti kesinlikle bir bayan aday seçmeli reyhan hanım halkın içinden bu görevi başarı ile yerine getireceğine kesinlikle inanıyorum nevşehirli olarak hanımefendiyi destekliyorum.
Avatar
yandaşlara çığır açıldı - 3 yıl önce
git bee eğitimde çığır açmışlar..sadece müdür atamalarına bakın yeter.utanmanız lazım....
Avatar
ayşegül inan - 3 yıl önce
Tipinden belli ne yorum yapacağı, acaba hangi beyinle hangi tahsille bu yorumu yapmış. Okumadım bile, başlığa bak geç.
Avatar
koca yalan - 3 yıl önce
çığır açtı gerçektende madde kulanım yasin düştü okullar tam bir pi çekilmiş bomba sadece nevsehir olarak yorumlamayin madde bağımlısı o kadar çok çocuklar varki gel gör tedavi ametem gibi tedavi yerleri az bumu çağır. çocuklarınızı lütfen takip edin yapmaz demeyin bu kadar iranlsuriyeli li dolduki memleket
düşünün.
Avatar
masal - 3 yıl önce
çığrmı açtı türkiyede şuan eğitim yok ve disipilin yok cocuklar daha düzgün yazı yazamıyor.siz eğitim söyle yok böyle diyorsun bu masalları kreşdeki cocuklara anlat
Avatar
mücahit kaya - 3 yıl önce @ayşegül inan
en azından ismini yazmaya cesaret etmiş bir nankör vatandaşsınız....